Bateria kuchenna elastyczna flex | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15967

 

BATERIA KUCHENNA ELASTYCZNA FLEX

 • ELASTYCZNA WYLEWKA – pozwala na dowolne ustawienie wylewki w zasięgu 360 stopni stwarzając komfort użytkowania, dopasujesz z dużą dokładnością kąt, wysokość oraz zasięg strumienia wody; umożliwia bezproblemowe wlanie wody np. do dużego garnka. Elastyczna wylewka jest to również świetne rozwiązanie, kiedy nie mamy miejsca na zlew wielokomorowy. Świetnie sprawdzi się również do zlewów, które znajdują się pod oknem; nie będzie stanowiła problemu podczas otwierania.
 • PERLATOR OSZCZĘDZAJĄCY WODĘ – ogranicza przepływ wody jednocześnie rozkładając ciśnienie na pojedyncze strumienie. Zastosowanie perlatora oszczędza ~80% wody zmniejszając Twoje rachunki, zapobiega również osadzaniu się kamienia. Dzięki zastosowaniu baterii, nie marnujesz wody w swoim domu, dbając o środowisko jednocześnie dbasz o swój budżet.
 • 2 RODZAJE STRUMIENIA – pozwalają na dopasowanie do indywidualnych potrzeb, przycisk został umieszczony w górnej części baterii, więc zmiana trybu jest wygodna. Zmiana strumienia przyczynia się również do oszczędności ze względu na to, że nie zawsze potrzebujemy dużego strumienia wody, np. podczas płukania owoców wystarczy delikatne puścić wodę. Duży komfort użytkowania połączony z mniejszymi rachunkami!
 • WYGODNA OBSŁUGA – przełącznik wody ciepłej na zimną działa płynnie i zmienia się go z lekkością. W celu zwiększenia strumienia wody wystarczy pochylić go do siebie. Jeden uchwyt pozwala na dokładne dostosowanie odpowiedniej temperatury, co w przypadku dwóch uchwytów jest ciężkie do ustawienia.
 • SPECYFIKACJA – materiał: miedź + cynk; kolor: chrom / wysoki połysk; ilość rodzajów strumienia wody: 2; otwór mocujący: 35mm (standard); oszczędzanie wody: tak; wymiary (wys/szer): 31/9cm; waga: 610g; waga z opakowaniem: 810g

SPECYFIKACJA

 • materiał: miedź + cynk
 • kolor: chrom / wysoki połysk
 • ilość rodzajów strumienia wody: 2
 • otwór mocujący: 35mm (standard)
 • oszczędzanie wody: tak
 • wymiary (wys/szer): 31/9cm
 • waga: 610g
 • waga z opakowaniem: 810g

W ZESTAWIE

 • bateria
 • zestaw mocujący

Spędzanie czasu w kuchni często trwa bardzo długo, dlatego ważne jest jednak by dobierać sprzęt i armaturę tak, by zaoszczędzić jak najwięcej czasu i minimalizować ewentualne trudności. Bateria z elastyczną wylewką nie tylko stanowi ozdobę, ale jest znacznie praktyczniejsza od zwykłych modeli. Jest odporna na zabrudzenia i dzięki swojemu kształtowi jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Jedną z największych cech baterii jest jej elastyczność! Umożliwia dowolne ustawienie i dojście do trudno dostępnych miejsc miejsc np. naczynia o nietypowym kształcie, znacznie poprawia to również komfort mycia zlewozmywaka. Elastyczna wylewka pozwala na napełnienie wodą naczynia poza komorą zlewu, np. na kuchence możemy z łatwością napełnić duży garnek.

Mycie produktów spożywczych jest szczególnie istotne w przypadku np. kapusty, która posiada mnóstwo zabrudzeń i piasku, a zwykłe opłukanie nie jest wystarczające. Usprawnia to również proces czyszczenia zlewozmywaka. Bateria działa w intuicyjny sposób, przełącznik wody ciepłej na zimną działa płynnie i zmienia się go z lekkością. W celu zwiększenia strumienia wody wystarczy pochylić go do siebie.

Bateria została wyposażona w perlator oszczędzający wodę! Oszczędza ~80% wody oraz zapobiega osadzaniu się kamienia. Bateria posiada dwa rodzaje strumienia, które pozwalają na dopasowanie do indywidualnych potrzeb, przycisk został umieszczony w górnej części baterii, więc zmiana trybu jest wygodna. Zmiana strumienia przyczynia się do oszczędności ze względu na to, że nie zawsze potrzebujemy dużego strumienia wody, np. podczas płukania owoców wystarczy delikatnie puścić wodę. Duży komfort użytkowania połączony z mniejszymi rachunkami!

1. AKCESORIA MONTAŻOWE

2. OBRÓT WYLEWKI 360°

3. WYGODNY UCHWYT

4. 2 RODZAJE STRUMIENIA

2 RODZAJE STRUMIENIA – pozwalają na dopasowanie do indywidualnych potrzeb, przycisk został umieszczony w górnej części baterii, więc zmiana trybu jest wygodna. Zmiana strumienia przyczynia się również do oszczędności ze względu na to, że nie zawsze potrzebujemy dużego strumienia wody, np. podczas płukania owoców wystarczy delikatne puścić wodę. Duży komfort użytkowania połączony z mniejszymi rachunkami!

 

EAN: 5902802911049 Nr katalogowy: M15967 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close