Drążek rozporowy HQ | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M12469

DRĄŻEK ROZPOROWY

  • WYTRZYMAŁY – drążek wykonany jest ze stali o grubości aż 1,5 mm i wytrzymuje aż 100 kg obciążenia, dzięki czemu jest uniwersalny w zastosowaniu i nadaje się również do ćwiczeń osób z wyższą wagą lub do ćwiczeń z dodatkowym obciążeniem lub ćwiczeń parami.
  • WYGODNE UCHWYTY – neoprenowe uchwyty zapewniają stabilny i bezpieczny chwyt. Dłonie nie ślizgają się po uchwytach (nawet jeśli są spocone), dzięki czemu można skupić się na precyzji wykonywanych ćwiczeń, a nie na utrzymaniu na drążku.
  • UNIWERSALNY W ZASTOSOWANIU – sprawdzi się do wielu różnych ćwiczeń – będzie idealny do tradycyjnego podciągania przy zastosowaniu różnych technik, podciągania w parach czy podciągania z obciążeniem dodatkowym. Można również zamontować go nisko i wykorzystać np. do brzuszków.
  • ŁATWY MONTAŻ – drążek można bardzo łatwo zamontować i demontować. Mocowanie jest stabilne i bezpieczne. Na futrynie montuje się go za pomocą gumowych końcówek, które znajdują się po obu stronach drążka. Po demontażu drążek nie pozostawia najmniejszych śladów na futrynie. Dla pewniejszego montażu można użyć również załączonych do zestawu wkrętów.
  • SPECYFIKACJA – materiał: stal, max. obciążenie: 100 kg, grubość stali: 1,5 mm, długość: 62- 100 cm, waga drążka: 1,7 kg,

SPECYFIKACJA

  • materiał: stal
  • max. obciążenie: 100kg
  • grubość stali: 1,5mm
  • długość: 60-100cm
  • waga drążka: 1,7kg

Idealny dla każdego, kto dba o ładną wysportowaną sylwetkę. Drążek rozporowy do ćwiczeń sprawdzi się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Zastosowań drążka do ćwiczeń mięśni brzucha jest wiele. Można korzystać z niego w tradycyjny sposób – tzn. wykorzystać go do podciągania, można również np. zamontować go niżej i z jego pomocą ćwiczyć brzuszki. Drążek rozporowy do podciągania sprawdzi się na siłowniach, salach ćwiczeń, a także w domu – do użytku prywatnego. Drążek do ćwiczeń mięśni brzucha to doskonały przyrząd do kształtowania wielu partii mięśni jednocześnie. Wspaniale kształtuje sylwetkę i zwiększa siłę oraz kondycję.

Drążek rozporowy do ćwiczeń można bez problemu zamontować i w razie potrzeby również zdemontować. Na obu stronach drążka rozporowego do podciągania znajdują się gumowe nakładki, dzięki którym drążek nie niszczy powierzchni, do których jest przymocowany i nie pozostawia śladów, również po zdemontowaniu. Do jego montażu można użyć również załączonych do zestawu wkrętów, dzięki czemu będzie jeszcze bardziej stabilny. Drążek do ćwiczeń mięśni brzucha posiada wygodne uchwyty, które wyłożone są pianką neoprenową, co gwarantuje pewny chwyt. Nawet spocone dłonie nie będą ślizgały się po drążku, dzięki czemu ćwiczący będzie mógł skupić się na technice, a nie na utrzymaniu na przyrządzie do ćwiczeń.

EAN: 5902802903723 Nr katalogowy: M12469 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close