Grill ogrodowy – palenisko G11825 | Kaminer

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15029

GRILL OGRODOWY Z PALENISKIEM

✓ UMOŻLIWIA ROZPALENIE KONTROLOWANEGO OGNIA  grill ogrodowy palenisko to doskonała opcja na bezpieczne dla otoczenia rozpalenie tradycyjnego ogniska i przygotowanie kiełbasek z ogniska, które jak wiadomo, smakują zupełnie inaczej niż te przyrządzane na ruszcie.

✓ POKRYWA W ZESTAWIE  palenisko ogrodowe w komplecie posiada siatkowaną, wypukłą pokrywkę, która zabezpiecza wnętrze misy paleniskowej, jednocześnie nie blokując niezbędnego dopływu powietrza. Zabezpiecza również dzieci przed bezpośrednim dostępem do ognia, w taki sposób można piec kiełbaski i pianki.

✓ SOLIDNA KONSTRUKCJA  palenisko z pokrywą wykonane są z wysokiej jakości materiału, który charakteryzuje się dużą odpornością na wysoką temperaturę, więc bez problemu przetrwa niejeden sezon grillowy.

✓ ATRAKCYJNY WYGLĄD  niewątpliwą zaletą, jeśli chodzi o ten grill ogrodowy z pokrywą, jest jego atrakcyjny wygląd. Będzie on bardzo dobrze prezentować się zarówno w ogrodzie, jak i na działce czy pikniku.

✓ SPECYFIKACJA – misa paleniskowa: Ø56 cm, osłona z siatki: tak; haczyk do podnoszenia pokrywy: tak; wymiary: 47/56cm; waga: 2,60kg; waga w opakowaniu: 3,9kg

SPECYFIKACJA :

  • misa paleniskowa: Ø56 cm
  • osłona z siatki: tak
  • haczyk do podnoszenia pokrywy: tak
  • wymiary: 47/56cm
  • waga: 2,60kg
  • waga w opakowaniu: 3,9kg

Eleganckie i solidnie wykonane palenisko ogrodowe z pewnością okaże się elementem przydatnym zarówno w ogrodzie, jak i na działce – to nie tylko opcja na klimatyczne kiełbaski z ogniska, ale także wspólne chwile przy ciepłym ogniu. Dzięki możliwości przenoszenia, nie musi zajmować cennego miejsca w ogrodzie – w razie ochoty na ognisko wystarczy wyjąć to palenisko z pokrywką, a w kilka chwil w bezpieczny sposób rozpalimy w nim ogień. Po skończonym relaksie przy ognisku, wystarczy grill ogrodowy palenisko wyczyścić i schować.

EAN: 5900779937307 Nr katalogowy: M15029 Kategoria:
Marka: Kaminer

WÓZEK SKLEPOWY

close