Grill ogrodowy z rożnem 5w1 | Kaminer

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15028

GRILL OGRODOWY 5W1

✓ ROŻEN Z RĄCZKĄ W ZESTAWIE – grill ogrodowy 5w1 wyposażony został w praktyczny rożen, umożliwiający pieczenie mięsa nad żarem, bez kontaktu z ogniem. Rożen jest obracany, co ułatwia dopilnowanie, by mięso równomiernie upiekło się z każdej strony. Znajdują się na nim ponadto elementy podtrzymujące mięso w danej pozycji, dzięki czemu nie będzie ono kręcić się w kółko na drążku.

✓ DODATKOWY MAŁY RUSZT + WYSOKA JAKOŚĆ  grill z rożnem posiada dodatkowy niewielki ruszt, który będzie idealny np. do podgrzania potrawy w garnku, nie zabierając jednocześnie cennego miejsca na potrawy grillowane. Znajdziemy tu także haczyk do zawieszenia czajnika z wodą – idealny do zagotowania wody w czajniku. Grill węglowy z rożnem został tak zaprojektowany, by jego konstrukcja była maksymalnie stabilna, a poszczególne jego elementy wytrzymałe na wysokie temperatury, dzięki czemu posłuży przez wiele sezonów. Duża misa ogniowa jest solidna i trwała, podobnie jak ruszty i pozostałe elementy.

✓ MIEJSCE DO ZAWIESZENIA PRZYBORÓW GRILLOWYCH  grill ogrodowy 5w1 posiada specjalną obręcz, na której zawiesić można bez problemu używane przybory grillowe, dzięki czemu będą stale pod ręką i nie ulegną przypadkowemu zabrudzeniu. Dodatkowo obręcz stanowi zabezpieczający dystans przed gorącą misą paleniska.

✓ 5w1 – ten grill ogrodowy 5w1 umożliwia nie tylko przygotowanie tradycyjnych potraw, ale znacznie więcej. Oprócz misy paleniska i rusztu podstawowego znajdziemy tutaj również wygodny obracany rożen, który będzie idealny do przygotowania kurczaka w całości bądź większej pieczeni, z dbałością o równomierne dopieczenie z każdej ze stron. Grill z rożnem posiada także praktyczny mini ruszt, na którym można postawić np. garnek z wcześniej przygotowaną potrawą lub przyrządzone na ruszcie podstawowym potrawy, by nie straciły temperatury. Dodatkowo znajduje się tu haczyk na czajnik do zagotowania wody.

✓ SPECYFIKACJA – rożen: tak; mniejszy ruszt: tak; haczyk: tak; obręcz zabezpieczająca: tak; wymiary: 102/98cm; waga: 12,85kg; waga w opakowaniu: 14,95kg

SPECYFIKACJA:

  • rożen: tak
  • mniejszy ruszt: tak
  • haczyk: tak
  • obręcz zabezpieczająca: tak
  • wymiary: 102/98cm
  • waga: 12,85kg
  • waga w opakowaniu: 14,95kg

 

W ZESTAWIE:

✓ palenisko

✓ grill

✓ rożen z rączką

✓ mały ruszt

✓ duży ruszt

✓ haczyk do zawieszenia czajnika

✓ obręcz do zawieszania przyborów

✓ GRATIS łopatka, widelec i szczypce

✓ GRATIS dmuchawa

✓ GRATIS 2 maty teflonowe

 

Wysokiej jakości grill ogrodowy 5w1. Grillowanie to jedna z ulubionych rozrywek Polaków w cieplejszych miesiącach. Staje się ona przyjemniejsza, gdy dysponujemy wysokiej jakości grillem. Taki bez wątpienia jest grill z rożnem, którego solidność konstrukcji i wytrzymałość to jedne z wielu zalet. Jest to praktyczny grill ogrodowy 5w1, który umożliwia nie tylko przygotowanie potraw na ruszcie, ale znacznie więcej.

EAN: 5900779937321 Nr katalogowy: M15028 Kategoria:
Marka: Kaminer

WÓZEK SKLEPOWY

close