Hulajnoga elektryczna 350W 36V 7,5Ah HQ | Kruzzel

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15408

SKŁADANA HULAJNOGA ELEKTRYCZNA 350W 36V 7,5Ah Z BLUETOOTH

  • MODNY WYGLĄD I PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA  hulajnoga elektryczna ze światłami to sprzęt, który pozwala użytkownikowi na sprawne poruszanie się po mieście, bez konieczności stania w korkach, czy korzystania z komunikacji miejskiej. Modny design sprawia, że urządzenie doskonale się prezentuje, co z pewnością doceni niejeden użytkownik. Konstrukcja jest nie tylko komfortowa, ale również praktyczna – hulajnoga jest składana, więc nie zajmuje wiele miejsca, gdy nie będzie potrzebna.
  • AŻ TRZY USTAWIENIA PRĘDKOŚCI  elektryczna hulajnoga składana posiada aż trzy różne możliwości ustawienia prędkości jazdy. Ustawieniami tymi można w wygodny sposób zarządzać z poziomu aplikacji. Hulajnoga elektryczna rozwija prędkość aż 25 km/h, a jej wydajna bateria litowa o pojemności 7,5 Ah pozwala użytkownikowi na pełnym naładowaniu przejechać nawet dystans 20 km.
  • BEZPIECZNE I NIEZAWODNE HAMULCE  hulajnoga elektryczna posiada podwójny układ hamulcowy. Z przodu znajduje się układ hamulcowy E-Brake, natomiast z tyłu jest drugi hamulec nożny dla jeszcze większego bezpieczeństwa użytkownika i wygody użytkowania. W zestawie znajduje się również praktyczny dzwonek, dzięki czemu łatwiej ostrzegać przechodniów, że użytkownik chce ich wyminąć.
  • INTUICYJNA OBSŁUGA ŚWIATEŁ  światła hulajnogi mogą być włączone zarówno przez specjalny panel znajdujący się na hulajnodze, jak również z poziomu dedykowanej aplikacji.
  • SPECYFIKACJA – silnik: 350 W; maksymalna prędkość: 25 km/h; zasięg: 12-20 km; maksymalne nachylenie terenu: 15 stopni; maksymalne obciążenie: 120 kg; bateria: akumulator litowy 36 V 7,5 Ah; czas ładowania: 2-5 godzin; układ hamulcowy E–Brake przód + hamulec tył nożny; oświetlenie: przód + tył oraz odblaski po bokach; łączenie Bluetooth: tak; zasięg Bluetooth: 42m; dedykowana aplikacja: tak; ilość prędkości: 3 (które ustawia się w aplikacji 1, 2, 3); pełna amortyzacja; antypoślizgowy deck; wykręcane rączki; wymiary: 120/115/40 cm; wymiary po złożeniu: 32/110 cm; waga hulajnogi: 14,40 kg; wymiary z opakowaniem: 16,45 kg.

 

Dotyczy Polski: w związku ze zmianą na nowe przepisy UTO możesz używać hulajnogi tylko na drogach i chodnikach prywatnych i wewnętrznych.

EAN: 5900779938748 Nr katalogowy: M15408 Kategoria:
Marka: Kruzzel

WÓZEK SKLEPOWY

close