Koc elektryczny 150x80cm | Malatec

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M12425

 

KOC ELEKTRYCZNY 150X80CM

✓ ZABEZPIECZENIE PRZED PRZEGRZANIEM – korzystanie z koca grzejącego jest bezpieczne, a pożądana temperatura jest szybko osiągalna. Dzięki wbudowanemu termostatowi nie musimy martwić się o to, że koc się przegrzeje, ani godzinami czekać, aż rozgrzeje się wystarczająco, by było nam ciepło.

✓ PRAKTYCZNE ZACZEPY – koc można wykorzystać jako ciepłe prześcieradło do spania – wystarczy zaczepić go o łóżko lub materac za pomocą specjalnych zaczepów. Taki sposób wykorzystania koca w szczególny sposób ogranicza straty cieplne – generowane ciepło rozkłada się między materacem, a osobą leżącą na łóżku. Dzięki zaczepom koc nie będzie zsuwał się z materaca.

✓ MOŻLIWOŚĆ PRANIA – utrzymanie czystego koca nie jest problemem. W przypadku zanieczyszczenia lub chęci odświeżenia koca można bez problemu go wyprać. W tym celu należy odłączyć kontroler i wyprać koc ręcznie lub w pralce w temperaturze nie wyższej niż 30°C.

✓ WYSTARCZAJĄCO DŁUGI PRZEWÓD – przewód w kocu elektrycznym ma aż 150 cm długości, dzięki czemu bez problemu podłączymy go do zasilania, korzystając jednocześnie z koca w wygodnej pozycji. Przy długości przewodu aż 150 cm nie będzie konieczności stosowania dodatkowych przedłużaczy.

SPECYFIKACJA – moc: 60W; materiał: poliester; zasilanie: 220-240V, 50-60Hz; ilość stopni grzania: 3; wymiary: 150/80 cm; długość przewodu: ~150 cm; waga koca: 0,9 kg; waga z opakowaniem: 1,2 kg.

SPECYFIKACJA

  • moc: 60W
  • materiał: poliester
  • zasilanie: 220-240V, 50-60Hz
  • ilość stopni grzania: 3
  • wymiary: 150x80cm
  • długość przewodu: ~150cm
  • waga koca: 0,9kg
  • waga z opakowaniem: 1,2kg

Zimne wieczory, noce i poranki? Ciepły koc grzewczy sprawi, że pokochasz swoje łóżko jeszcze bardziej! Mata grzewcza z pilotem to jednak doskonałe rozwiązanie nie tylko dla zmarzluchów. Sprawdzi się praktycznie przez cały rok. Elektryczny koc grzejący pomoże Ci zrelaksować się po ciężkim dniu, złagodzi bóle mięśni i stawów. Pokochają go osoby zestresowane, spięte i zmęczone. To ponadto rewelacyjna ulga podczas bóli miesiączkowych, reumatycznych i korzonkowych. Z ciepłym kocem grzewczym Twoje samopoczucie błyskawicznie się poprawi, a krążenie krwi przyspieszy – zapomnij o zimnych stopach i dłoniach!

EAN: 5902802901781 Nr katalogowy: M12425 Kategoria:
Marka: Malatec

WÓZEK SKLEPOWY

close