KOMODA SZAFKA NOCNA AQUA 2S 2 SZUFLADY BIAŁY MAT

Dostępność:

Obecnie wyprzedane


Nr katalogowy: DE-001003

168,00  (136,59  bez VAT)

Obecnie wyprzedane

KOMODA SZAFKA NOCNA AQUA 2S 2 SZUFLADY BIAŁY MAT
Meble serii AQUA zaprojektowane są o osobach, które lubią nowoczesne rozwiązania i minimalistyczny styl. Linia mebli AQUA wyróżnia się brakiem uchwytu – jego brak zastąpiony jest wyprofilowanym wycięciem w korpusie każdej z szuflad. 
Uzupełnieniem mebli z serii AQUA  są komody o różnej pojemności. Linia AQUA dostępna jest w jednym wariancie kolorystycznym: biały mat. 
Atutem serii AQUA jest możliwość tworzenia wielu aranżacji ustawienia szafek dzięki dostępności komód o różnej wielkości.  
Komoda wykonana jest z laminowanej płyty wiórowej o grubości 16 mm. Obrzeża szafki zostały wykończone okleiną meblową w kolorze białym.
Komoda zawiera dwie szuflady, które zostały osadzone na prowadnicach rolkowych. Ich zastosowanie zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie szafki nocnej.   

Wymiary komody 2S AQUA:

głębokość: 40 cm
szerokość: 40 cm
wysokość: 50 cm

 
W trosce o zachowanie jak najlepszej kondycji wizualnej mebla powierzchnię szafki nocnej należy czyścić przy pomocy miękkiej szmatki.
Zaleca się unikać stosowania silnie działających środków chemicznych !
Komoda wymaga samodzielnego złożenia. Zapewniamy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do złożenia mebla.
Ponadto w opakowaniu zamieszczona jest czytelna instrukcja, która informuje użytkownika jak poprawnie złożyć szafkę. 
Meble wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wszystkie elementy mebla są odpowiednio zabezpieczone, aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń zaistniałych podczas transportu.  

Nr katalogowy: DE-001003 Kategoria:
Marka: Dekorado

WÓZEK SKLEPOWY

close