Koziołek do cięcia drewna | Kaminer

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M11798

KOZIOŁEK DO CIECIA DREWNA

✓ REGULACJA WYSOKOŚCI – dzięki niej, możemy dostosować do swojego wzrostu wysokość, na której znajdzie się kłoda tak, aby móc ją wygodnie pociąć. Umożliwia cięcie drewna w wyprostowanej pozycji bez konieczności schylania. Eliminuje zatem napięcie mięśni pleców, mogące prowadzić do poważnych kontuzji.

✓ STABILNY = BEZPIECZNY – przez swoją metalową konstrukcję oraz jakość wykonania, produkt zapewnia bezpieczeństwo osobie tnącej drewno. Ponadto stojak będzie spełniał swoją funkcję przez długi czas. Jest trwały oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Koziołek posiada również regulowany uchwyt podtrzymujący kłodę.

✓ 4 PODPÓRKI – poprzez zastosowanie 4 podpórek możemy pociąć kłodę na 4 części bez konieczności jej przesuwania. Drewno zostanie pocięte za jednym uruchomieniem piły, dzięki czemu możemy zaoszczędzić czas.

✓ ŁATWY W PRZECHOWYWANIU – Stojak po złożeniu zajmuje mało miejsca, co ułatwi jego transport oraz przechowywanie poza sezonem roboczym. Produkt ten jest prosty i szybki w montażu. Idealnie nada się zarówno do domowego warsztatu jak i zakładu zajmującego się obróbką drewna.

✓ SPECYFIKACJA – kolor: czarny; maksymalne obciążenie: 200kg; wymiary po rozłożeniu max. (dł/szer/wys): 78x45x111cm; wymiary po złożeniu (dł/szer/wys): 76,5x25x25cm; regulacja wysokości: 104-111cm; waga: 10,07kg

SPECYFIKACJA

  • kolor: czarny
  • materiał: metal
  • maksymalne obciążenie: 200 kg
  • regulacja wysokości: 104-11cm
  • waga: 10,07kg
  • waga w opakowaniu: 11kg

Stojak do cięcia drewna posiada stabilną konstrukcję, którą możesz poddać obciążeniu aż 200 kg. Wykonany został z metalu, dzięki czemu jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Dzięki użyciu tego produktu w wygodny sposób podzielisz kłodę na części.

EAN: 5902367976484 Nr katalogowy: M11798 Kategoria:
Marka: Kaminer

WÓZEK SKLEPOWY

close