Lampa ogrodowa solarna- kula zestaw 6szt. | Malatec

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15949

LAMPKI OGRODOWE SOLARNE ZESTAW 6 SZTUK 

  • ENERGOOSZCZĘDNE – lampki ogrodowe solarne to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Chociażby na instalację przewodów elektrycznych oraz na rachunki za prąd. Dodatkowe zastosowanie diod LED również wpływa na oszczędności. Lampki wyłapują energię ze słońca, którą następnie magazynują i oddają w postaci świecenia po zmroku. Dzięki temu nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów.
  • WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE – lampki solarne ogrodowe bardzo dobrze sprawdzą się zarówno wzdłuż ścieżek, alejek i przydomowych podjazdów, jak również na tarasach, balkonach czy np. na działce oraz w bezpośrednim sąsiedztwie oczek wodnych.
  • ODPORNE NA CZYNNIKI ATMOSFERYCZNE – lampki ogrodowe wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym m.in. na opady deszczu.
  • ŁATWE I SZYBKIE W MONTAŻU – lampy ogrodowe ozdobne są niezwykle szybkie i łatwe w montażu. Wystarczy wbić szpikulce w dowolnym miejscu w ogrodzie i już są gotowe do pracy.
  • SPECYFIKACJA – materiał: tworzywo sztuczne; barwa światła: biała zimna; wodoodporność: IP 44; źródło światła: LED; czas pracy: ok. 6h; przycisk: On / Off; długość szpikulca do wbicia: 10cm; wymiary (wys/średnica): 32x9cm; waga jednej sztuki: 0,070 kg; waga zestawu: 0,420kg; waga w opakowaniu: 0,667kg.
EAN: 5900779940444 Nr katalogowy: M15949 Kategoria:
Marka: Malatec

WÓZEK SKLEPOWY

close