Leżak na kółkach z daszkiem – szary L5382 | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M12819

LEŻAK NA KÓŁKACH Z DASZKIEM – SZARY

  • MOBILNY – leżak posiada wygodny uchwyt oraz dwa kółka, co umożliwia jego łatwe przestawianie i transportowanie na większe odległości.
  • DASZEK – w zestawie znajduje się regulowany daszek, który zapewnia odpowiednią ilość cienia.
  • SPECYFIKACJA – kolor szary; wymiary (dł/szer/wys) 115/62/91cm; waga 4kg.
  • REGULACJA OPARCIA – oparcie blokowane jest w 7 poziomach, które gwarantują odpowiednie ułożenie oraz funkcję transportową.
  • FUNKCJA TRANSPORTOWA – regulowane i blokowane oparcie umożliwia stworzenie przestrzeni ładunkowej, na której można z powodzeniem przewozić rzeczy, jakie chcemy zabrać na plażę, czy do ogrodu.

SPECYFIKACJA

  • kolor: szary
  • wymiary (dł/szer/wys): 115/62/91cm
  • waga: 4kg

Przyjemny wypoczynek nad wodą bądź w ogrodzie to podstawa relaksu i możliwość nabrania dodatkowych sił. Wykorzystanie leżaka jest ciekawym urozmaiceniem, które ułatwi znalezienie najbardziej komfortowej pozycji.

Leżak na kółkach z daszkiem to sprzęt wypoczynkowy, który w prosty i łatwy sposób można zabrać ze sobą nawet na dalej położoną plażę, czy w głąb ogrodu, bez obawy o nadmierny wysiłek. Aluminiowy stelaż służy jako rączka, a stosunkowo duże kółka ułatwiają jazdę nawet po nierównym bądź piaszczystym terenie.

Leżak posiada również regulowany daszek, który zapewni ilość cienia umożliwiającą częściowe schowanie się przed silnym słońcem. Oparcie jest blokowane aż w 7 pozycjach – od zupełnie płaskiej po kąt prosty. Sprawia to, że można dobrać najbardziej komfortowe ustawienie odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom.

Dodatkowo leżak może być wykorzystywany także jako wózek transportowy. Z jego pomocą o wiele łatwiej zabrać do miejsca relaksu torbę z dodatkowymi akcesoriami wypoczynkowymi. Leżak doskonale sprawdzi się nie tylko na nadmorskiej plaży, czy nad jeziorem. Osłony na metalowej ramie umożliwiają ustawienie go na drewnianym podłożu tarasu lub jakiegokolwiek innego miejsca, bez obawy o powstanie ewentualnych zarysowań czy innego rodzaju uszkodzeń. Oparcie i siedzisko są wykonane z materiału syntetycznego, który łatwo się czyści.

EAN: 5902802904706 Nr katalogowy: M12819 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close