Magiczna gąbka | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M11077

MAGICZNA GĄBKA DO CZYSZCZENIA

ZERO DETERGENTÓW – ekologiczne czyszczenia bez użycia detergentów. Innowacyjna struktura pianki melaminowej skutecznie usuwa silne zabrudzenia .

DO KAŻDEJ POWIERZCHNI – nadaje się do niemal każdej powierzchni, sprawdza się w domu do czyszczenia np. fug, ścian, ale też w aucie – do czyszczenia kokpitu, tapicerki, progów itp. Nie niszczy powierzchni, którą się czyści.

GRUBA – gąbka jest wystarczająco gruba (2 cm). Została wyprodukowana o takiej grubości, aby nie ulec uszkodzeniu podczas sprzątania.

WYSTARCZ TYLKO WODA – należy ją zmoczyć w wodzie i delikatnie pocierać zabrudzoną powierzchnię, np plastiki, skórę. Nie potrzeba dużej ilości środków chemicznych by pozbyć się brudu.

SPECYFIKACJA – kolor: biały; wymiary (dł/szer/wys): 10x7x3,2cm; waga: 3g.

 

SPECYFIKACJA

  • kolor: biały
  • wymiary (dł/szer/wys): 10x7x3,2cm
  • waga: 3g

Gąbka skutecznie usuwa zabrudzenia bez użycia chemii. Wystarczy odrobina wody i bez problemu można usunąć ślady po długopisie, flamastrach, kredkach. Gąbka zlikwiduje również brud i zacieki. Wyczyści tapicerkę, szkło, plastik. Gąbka nadaje się do niemal każdej powierzchni. Świetnie poradzi sobie z wieloma zabrudzeniami – od pobrudzonej torebki, po tapicerkę kanapy/siedzenia w samochodzie, czy płyty gazowe i garnki.

EAN: 5901785365207 Nr katalogowy: M11077 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close