Pistolet do kleju na gorąco 20W + 30 wkładów 7mm | Bigstren

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15895

PISTOLET DO KLEJENIA NA GORĄCO + KLEJ

  • UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE – pistolet do kleju na gorąco jest niezastąpionym urządzeniem do pracy w domu, garażu, warsztacie. Polecany zarówno do drobnych napraw jak i do tworzenia przedmiotów dekoracyjnych.
  • SZYBKI – bardzo łatwy, szybki i precyzyjny proces pracy umożliwia łączenie elementów. Czas wiązania kleju to jedynie czas jego stygnięcia. Trwała i elastyczna spoina już nawet po 1 minucie (dokładny czas zależy od ilości kleju w spoinie).
  • KSZTAŁT I WAGA ORAZ PODPÓRKA – pistolet jest lekki i łatwy w obsłudze. Ergonomiczna obudowa oraz rękojeść sprawia, że pistoletem wygodnie się pracuje. Posiada metalową podpórkę oraz zieloną diodę kontrolą sygnalizującą włączenie pistoletu.
  • 30 WKŁADÓW W ZESTAWIE – komplet obejmuje wkłady klejowe do pistoletów na gorąco. Jest ich 30 sztuk po 10cm o średnicy 7 mm. Taki duży zapas kleju sprawdzi się zarówno przy różnego rodzaju rękodziele, jak również podczas zwykłych prac domowych i warsztatowych – z pewnością wystarczy na dłuższy czas.
  • SPECYFIKACJA – kolor: czarny / pomarańczowy; przycisk On / Off; długość przewodu zasilającego 1m; czas nagrzania: max 2 minuty; moc: 20W; średnica kleju:7mm; wymiary (szer/wys/gł): 13x11x2 cm; waga: 95g; waga w opakowaniu: 279g.
EAN: 5904665712009 Nr katalogowy: M15895 Kategoria:
Marka: Bigstren

WÓZEK SKLEPOWY

close