Podkładka chłodząca pod laptopa | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M13094

PODKŁADKA CHŁODZĄCA POD LAPTOPA 

 • WYDAJNA CYRKULACJA POWIETRZA – górna część podstawy chłodzącej wykonana jest z wytrzymałej siatki metalowej, co umożliwia swobodny przepływ powietrza, a tym samym gwarantuje efektywność urządzenia skutkującą utrzymywaniem komputera w optymalnym stanie.
 • 5 WIATRAKÓW I OŚWIETLENIE LED – podkładka wyposażona jest w 5 wiatraków, których uruchomienie sygnalizowane jest przez podświetlenie każdego z nich niebieską diodą; pozwala to na równomierne chłodzenie całej powierzchni sprzętu komputerowego oraz szybkie rozpoznanie aktualnie działających wiatraków.
 • 3 TRYBY DZIAŁANIA I SZEROKIE ZASTOSOWANIE – znajdujący się w przedniej części urządzenia przełącznik pozwala na działanie w trybie 2, 3 lub wszystkich 5 wiatraków; wymiary podkładki umożliwiają jej zastosowanie do komputerów przenośnych o średnicy ekranu 12”-17”.
 • CICHA PRACA – urządzenie generuje stosunkowo niski poziom hałasu, który w pełnym trybie działania 5 wiatraków jest porównywalny do tego, jaki wydaje pełnowymiarowe urządzenie odprowadzające ciepło w komputerach stacjonarnych.
 • SPECYFIKACJA – wymiary (dł/szer/wys) 26/36/2-4cm; długość przewodu 48,5cm; waga 560g ; zasilanie USB (5V); moc 0,24A.

SPECYFIKACJA

 • moc: 0,24A
 • zasilanie: USB (5V)
 • wymiary (dł/szer/wys): 26/36/2-4cm
 • długość przewodu: 48,5cm
 • waga zestawu: 560g
 • waga z opakowaniem: 670g

Optymalna temperatura komputera przenośnego wpływa nie tylko na jego wydajność oraz trwałość poszczególnych podsystemów, ale również na bezpieczeństwo użytkownika. Zastosowanie podkładki chłodzącej pod laptopa jest zatem rozwiązaniem, które umożliwi sprawną i bezproblemową eksploatację sprzętu, co przełoży się na ogólną efektywność pracy bądź realizacji innych zadań z pomocą komputera przenośnego.

Wydajna cyrkulacja powietrza możliwa jest dzięki zastosowaniu metalowej osłony typu mesh. Duża liczba otworów na stabilnej i wytrzymałej siatce sprawia, że ciepłe powietrze jest sprawnie odprowadzane na zewnątrz, dzięki czemu zwiększa się efektywność procesu chłodzenia procesora.

Podstawka odprowadzająca ciepło z laptopa posiada aż 5 wiatraków. Umożliwia to równomierną pracę na całej powierzchni urządzeń nawet o średnicy ekranu do 17”. Wiatraki działają w 3 trybach: 2 wiatraki, 3 wiatraki lub wszystkie 5. Zmianę trybu pracy urządzenia wykonuje się przy pomocy przełącznika umieszczonego w tylnej części podkładki. Zasilanie podstawki możliwe jest przez zastosowanie znajdującego się w zestawie kabla USB. Podstawa chłodząca posiada 2 gniazda USB, co przy zasilaniu bezpośrednio z komputera powoduje, że mamy do dyspozycji wciąż jeszcze jedno gniazdo.

Podkładka chłodząca działa stosunkowo cicho, a w trybie pełnej pracy generuje poziom hałasu zbliżony do poziomu, jaki wydaje wiatrak w komputerach stacjonarnych. Urządzenie posiada podkładki antypoślizgowe, a także rozkładane nóżki.

EAN: 5902802905727 Nr katalogowy: M13094 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close