Rękawice nitrylowe 100szt. M – niebieskie | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15991

 Rękawiczki nitrylowe M

 

NITRYLOWE – przewagą materiału, z którego wykonany jest nasz produkt jest niewywoływanie reakcji alergicznej, tak jak jest to w przypadku lateksu. Dodatkowo nasz produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne czy rozciąganie.

 

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE – bez pudrowe rękawiczki nitrylowe to ważny element wyposażenia medycznego i nie tylko. Korzystają z nich również pracownicy firm, działających w branży gastronomicznej czy motoryzacyjnej.

 

JEDNORAZOWE – wysokiej jakości rękawiczki jednorazowe idealne do codziennego użytku, w salonach fryzjerskich, przy drobnych pracach montażowych, pracach domowych i ogrodnictwie podczas zakupów lub w każdej innej sytuacji, w której wymagana jest ochrona dłoni.

 

OCHRONNE – chęć i konieczność ochrony przed różnego rodzaju bakteriami czy wirusami to wymóg wielu profesji i zawodów. Nasze rękawiczki, które ułatwią tego typu ochronę, a także umożliwi zachowanie higieny.

 

SPECYFIKACJA – kolor: niebieski; materiał:nitryl; rozmiar M; ilość w opakowaniu : 100szt; wymiary opakowania: 23 x 12,5 x 5,5 cm; wymiar rękawiczki: M (obwód x długość) 19 x 25 cm  ; waga zestawu:  332 (m) 

waga w opakowaniu  382 g(m) 

 

 

 

 

 

 

EAN: 8859185203056 Nr katalogowy: M15991 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close