Samolot styropianowy czerwony | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M13821

SAMOLOT STYROPIANOWY

  • BEZPIECZNY DLA DZIECI – zabawka wykonana ze styropianu jest lekka oraz ma opływowy kształt, co zapewni dziecku bezpieczeństwo. Składa się z trzech większych części. Nie posiada drobnych elementów, które można połknąć.
  • RÓŻNE WARIANTY ZABAWY – samolot posiada dwa otwory, dzięki którym dziecko może zadecydować o torze lotu i akrobacjach. Włożenie statecznika w górny otwór spowoduje, że lot będzie pełen figur akrobatycznych (ósemki, beczki). Wybranie dolnego otworu poskutkuje szybowaniem w linii prostej.
  • ZBUDOWANY Z PIANKI – dzięki temu Twoje dziecko może bawić się zarówno w domu jak i na dworze. Samolot nie jest w stanie wyrządzić szkody w mieszkaniu ze względu na swoją lekkość. Nie musisz martwić się o potencjalne straty spowodowane zabawą pociechy.
  • AERODYNAMICZNY KSZTAŁT  opływowa budowa samolotu poprawia zdolność szybowania w powietrzu. Pozwala na szybki oraz wysoki lot. Zabawka jest precyzyjnie wyważona. Ma doskonałe parametry do lotu.
  • SPECYFIKACJA – wymiary (szer/wys): 37/37 cm; waga: 0,03 kg; materiał: pianka.,,

SPECYFIKACJA

  • wymiary (szer/wys): 37/37 cm
  • waga: 0,03 kg
  • materiał: pianka

Świat samolotów jest bardzo fascynujący. Nic więc dziwnego, że dzieci je uwielbiają. Zabawka występuje w 5 wariantach kolorystycznych dzięki czemu będzie idealnym prezentem zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Mogą dobrze się bawić zarówno w domu jak i na zewnątrz. Samolot jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału co sprawia, że łatwo się nim rzuca oraz jest odporny na upadek z wysokości.

Zabawka wykonana jest z utwardzonego i trwałego styropianu. Jego lekka konstrukcja i opływowy kształt sprawiają, że samolot z łatwością unosi się w powietrzu. Posiada dwa otwory dzięki którym możemy zadecydować o trajektorii jego lotu. Jeśli włożymy statecznik w dolny, będzie szybował w linii prostej. Wsadzenie w górny otwór sprawi, że samolot wykona akrobacje (beczki, ósemki)

1. ELASTYCZNY MATERIAŁ

2. ODPOWIEDNIE WYWAŻENIE

3. OPŁYWOWY KSZTAŁT

4. DWA OTWORY DECYDUJĄCE O TRAJEKTORII LOTU

EAN: 5902802913524 Nr katalogowy: M13821 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close