Trymer do nosa i uszu | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M5216

 

TRYMER DO NOSA I USZU

1. WIELOFUNKCYJNY – prezentowany trymer od nosa i uszu to nowoczesne urządzenie, które doskonale sprawdzi się przy cięciu włosów w nosie oraz uszach, ponadto może zostać z powodzeniem wykorzystane do przycinania zarostu oraz brwi.

2. NOWOCZESNY – depilator do nosa i uszu to nowoczesne akcesorium, które wyposażone zostało w ulepszony system przed skaleczeniami oraz wyrywaniem włosów, a także w nowoczesną technologię, która skutecznie zapobiega podrażnieniom skóry.

3. BARDZO ŁATWE CZYSZCZENIE – prezentowany trymer jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Po użyciu wystarczy tylko przeczyścić szczoteczką która jest dołączona do zestawu.

4. ERGONOMICZNY KSZTAŁT – profesjonalny trymer do nosa i uszu posiada lekką konstrukcję oraz ergonomiczny kształt, dzięki któremu doskonale zmieści się w każdej dłoni. Doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również w podróży.

5. SPECYFIKACJA – zasilanie: 1 bateria AA (brak w zestawie); wymiary (dł/szer): 12,5×2,7cM; waga: 58g

SPECYFIKACJA

  • zasilanie: 1 bateria AA (brak w zestawie)
  • wymiary (dł/szer): 12,5×2,7cm
  • waga: 58g

W ZESTAWIE

  • trymer do uszu i nosa
  • szczoteczka do czyszczenia
  • nakładka zasłaniająca ostrze

Prezentowany trymer od nosa i uszu to nowoczesne i zarazem wielofunkcyjne urządzenie, które doskonale sprawdzi się przy cięciu włosów w nosie oraz uszach, ponadto może zostać z powodzeniem wykorzystane do przycinania zarostu oraz brwi. Precyzyjne ostrza depilatora do nosa i uszu szybko i bezboleśnie usuną wszystkie niechciane włosy.

EAN: 5901785364057 Nr katalogowy: M5216 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close