Waga kuchenna | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M4939

 

 

ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA 5 KG / 1G

  • ELEKTRONICZNA WAGA KUCHENNA – ta wyjątkowa waga kuchenna stanowi praktyczny dodatek do każdej kuchni. Posiada udźwig maksymalny 5 kg oraz dokładność do 1 g. Będzie niezwykle pomocna przy przygotowywaniu dań, które wymagają ściśle określonych proporcji. Pozwala na niezwykle precyzyjnie zważenie nawet najmniejszej ilości składników. Z pewnością pomoże osobom, które znajdują się na dietach restrykcyjnych i dbających o wielkość posiłków. Posiada również funkcję automatycznego wyłączania gdy nie jest używana.
  • FUNKCJA TAROWANIA – bardzo przydatną i istotną funkcją elektronicznej wagi kuchennej jest możliwość tarowania. Pozwala ona na pokazanie ciężaru produktów bez wagi pojemnika, w którym się znajdują. Możemy zważyć produkty spożywcze bez bezpośredniego kontaktu z platformą wagi. Aby skorzystać z funkcji należy umieścić pojemnik bez jedzenia na platformie, nacisnąć przycisk TARE, a następnie delikatnie dodać pożywienie do pojemnika.
  • STYLOWY DESIGN – dzięki przyciągającemu uwagę designowi waga sprawia, że podkreślone zostaje piękno każdej kuchni. Powierzchnia ważąca wykonana została ze szkła hartowanego, które jest odporne na uszkodzenia i łatwe w czyszczeniu . Szklana powierzchnia ma aż 4 mm grubości oraz średnicę 15 cm. Czytelny wyświetlacz oraz intuicyjne przyciski do obsługi wagi czynią ją niezbędnym przyrządem, który wpasuje się w każde wnętrze.
  • DOKŁADNOŚC DO 1G – elektroniczna waga kuchenna waży produkty spożywcze z dokładnością do 1 grama. Pozwala na przygotowanie posiłków nawet najbardziej restrykcyjnych diet. Czytelny wyświetlacz pozwala na łatwą obsługę. Wyświetla wagę w gramach, uncjach oraz funtach, pokazuje wyczerpanie baterii, przeciążenie oraz niestabilność ważonego produktu.
  • SPECYFIKACJA – maks. waga: 5kg; min. waga: 2g; dokładność: 1g; jednostki pomiaru: G, OZ, IB; wyświetlacz: LCD 45×15 mm, 5 cyfr; zasilanie: 1x bateria 3V CR2032 (w zestawie); wymiary (szer/gł): 14,5×19,5cm; waga: 370g
EAN: 5902020208242 Nr katalogowy: M4939 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close