Moskitiera do drzwi 100x210cm HQ M18602 | Malatec

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15989

WYSOKIEJ JAKOŚCI MOSKITIERA DO DRZWI LUX 100 x 210cm

  • OCHRONA PRZED UCIĄŻLIWYMI OWADAMI – siatka przeciw owadom to wręcz konieczność w letnie dni, gdy do wnętrza mieszkania, domku letniskowego czy campingu próbują dostać się osy, pszczoły, muchy czy komary. Moskitiera do drzwi skutecznie je zatrzyma, a jednocześnie zapewni swobodny przepływ powietrza i nie będzie blokować dostępu światła.
  • ŁATWY MONTAŻ – moskitiera do drzwi jest bardzo łatwa w montażu, bez problemu poradzi sobie z tym każdy. Nie potrzebujesz specjalnych narzędzi czy umiejętności. Siatka przeciw owadom montowana jest przy pomocy rzepów wokół wszystkich krawędzi, co jest bardzo wygodnym i szybkim rozwiązaniem. Takie rozwiązanie sprawi, że nawet najmniejsze owady nie przedostaną się do wnętrza.
  • ZAMYKANIE NA MOCNY MAGNES „T” – moskitiera balkonowa posiada wygodne zapięcie w formie mocnego magnesu, który układa się w kształt litery T. Sprawia to, że można bez problemu wychodzić na balkon czy taras, bez konieczności każdorazowego demontażu moskitiery.
  • DODATKOWE WZMOCNIENIE TAŚMĄ – siatka została dodatkowo wzmocniona specjalną przyszytą taśmą poliestrową, co sprawia, że jest znacznie bardziej wytrzymała i mniej podatna na przypadkowe rozdarcia czy uszkodzenia.
  • SPECYFIKACJA – kolor: czarny; wymiary (dł/szer): 210x100cm; waga: 0,649kg; waga w opakowaniu: 0,748kg.
EAN: 5900779940727 Nr katalogowy: M15989 Kategoria:
Marka: Malatec

WÓZEK SKLEPOWY

close