Rękawice nitrylowe 100szt. S – niebieskie | Iso Trade

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15990

 

 

 

Rękawiczki nitrylowe S

NITRYLOWE – przewagą materiału, z którego wykonany jest nasz produkt jest niewywoływanie reakcji alergicznej, tak jak jest to w przypadku lateksu. Dodatkowo nasz produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne czy rozciąganie.

 

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE – bez pudrowe rękawiczki nitrylowe to ważny element wyposażenia medycznego i nie tylko. Korzystają z nich również pracownicy firm, działających w branży gastronomicznej czy motoryzacyjnej.

 

JEDNORAZOWE – wysokiej jakości rękawiczki jednorazowe idealne do codziennego użytku, w salonach fryzjerskich, przy drobnych pracach montażowych, pracach domowych i ogrodnictwie podczas zakupów lub w każdej innej sytuacji, w której wymagana jest ochrona dłoni.

 

OCHRONNE – chęć i konieczność ochrony przed różnego rodzaju bakteriami czy wirusami to wymóg wielu profesji i zawodów. Nasze rękawiczki, które ułatwią tego typu ochronę, a także umożliwi zachowanie higieny.

 

SPECYFIKACJA – kolor: niebieski; materiał:nitryl; rozmiar S; ilość w opakowaniu : 100szt; wymiary opakowania: 23 x 12,5 x 5,5 cm; wymiar rękawiczki: S(obwód x długość) 17 x 25 cm ; waga zestawu: 315 g (s) 

waga w opakowaniu 365 g (s) 

 

Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe niebieskie stanowią świetną ochronę przed uszkodzeniem skóry dłoni, ciężko zmywalnymi poplamieniami, a także podrażnieniem naskórka różnymi szkodliwymi środkami. Syntetyczny kauczuk (nitryl) nie wywołuje reakcji alergicznych. Rękawiczki nitrylowe doskonale sprawdzają się w również branży motoryzacyjnej, kosmetycznej oraz przy domowych pracach porządkowych – w kontakcie z wszelkimi płynnymi środkami, gwarantując stabilny i silny chwyt śliskich przedmiotów.

Zalety

  • różnorodność zastosowań (medycyna, gastronomia, motoryzacja, prace porządkowe itp.),

  • stanowią dobrą ochronę przed skaleczeniami, otarciami i drobnymi urazami mechanicznymi,

  • brak lateksu w składzie eliminuje wystąpienie reakcji uczuleniowych na ten składnik,

  • brak niepożądanych reakcji w czasie kontaktu z wieloma substancjami,

  • zapewniają dobry i stabilny chwyt śliskich materiałów,

  • rękawiczki mają uniwersalny profil – pasują na obie dłonie

NITRYLOWE

Wykonane z nitrylowego materiału, który jest delikatny dla skóry, dzięki czemu może być stosowany przy skórze wrażliwej. Nie podrażnia ani nie wywołuje reakcji alergicznych. Dodatkowo materiał wykazuje się bardzo dużą elastycznością i rozciągliwością, co pozwala na wygodne założenie rękawiczek i wykonywanie w nich różnych czynności.

 

 

 

 

 

 

EAN: 8859185203049 Nr katalogowy: M15990 Kategoria:
Marka: Iso Trade

WÓZEK SKLEPOWY

close