Uchwyt rowerowy na telefon z gumką U18313 | Trizand

Dostępność:

Na stanie - wysyłka w ciągu 24 - 48 h.


Nr katalogowy: M15919

2w1 UCHWYT NA TELEFON Z GUMKĄ I ZABEZPIECZENIAMI

  • DODATKOWA GUMOWA OPASKA – wykonana jest z wysokiej jakości silikonu, elastyczna i miękka gumka zabezpiecza telefon przed upadkiem i wstrząsami. Jest bezpieczna, nigdy nie zarysuje, ani nie uszkodzi smartfona. Dodatkowo nie wyblaknie i jest bezzapachowa.
  • ANTYPOŚLIZGOWE ZABEZPIECZENIA W ZESTAWIE – w komplecie znajduje się zestaw antypoślizgowych czerwonych nakładek, tak by każda krawędź została dobrze zabezpieczona. Nakładki amortyzują telefon – jest to bardzo ważne, szczególnie jeśli jeździmy po nierównej nawierzchni; ochronią telefon i nie narażą go na zarysowania.
  • POKRĘTŁO REGULUJĄCE  – regulacja rozstawu odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z boku uchwytu, jest to jeden z bezpieczniejszych sposobów na montaż telefonu. Dokręcimy go na odpowiednią szerokość, dopasowaną do naszego telefonu i nie musimy się obawiać, że wypadnie nam podczas trasy.
  • UNIWERSALNY – uchwyt przeznaczony jest do telefonów o szerokości 54-100mm, niezależnie od marki – jest kompatybilny z każdym telefonem mieszczącym się w podanym zakresie. W związku z tym, że mamy możliwość montażu nie tylko w poziomie, ale również w pionie to możemy korzystać również z nawigacji! Można go również zamontować bezpośrednio do wspornika/mostka przed kierownicą. Stosowanie uchwytu jest bardzo korzystne dla telefonu, telefon ma odpowiednią wentylację i w każdej chwili jest w zasięgu ręki.
  • SPECYFIKACJA – kolor: czarny; materiał: aluminium; przeznaczony na telefony od 54mm do 100mm; średnica kierownicy: 22,2-31,8mm; szerokość ramion uchwytu: od 5,4 cm do 10 cm; wymiary gumy: 11,5 x 6 cm; wymiary (dł/szer/wys): 5,4-10/10/9 cm; waga zestawu: 0,14kg; waga z opakowaniem: 0,15kg.
EAN: 5904576552091 Nr katalogowy: M15919 Kategoria:
Marka: Trizand

WÓZEK SKLEPOWY

close